best dating websites
best dating sites
free dating websites
dating website
100 free dating sites
online dating site
completely free dating sites
best free dating site
free online dating site
free dating sites
pływanie - wyniki PDF Drukuj Email
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POMORZA I KUJAW.

 

"Grad medali" na AMPiK w Pływaniu.

  

Dnia 12.V 2011r w Toruniu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w Pływaniu. Reprezentacja kobiet i mężczyzn naszej

uczelni zdobyła 9 medali indywidualnych oraz 4 medale w sztafetach.

 nikon fotki rozne 320

Oto medaliści :

 

 II miejsce (brązowy medal)-

 

                                                       MACIEJEWSKA MARCELINA (WTiICH) - 100m s.klasycznym,

nikon fotki rozne 242 

CZAJKOWSKI BARTEK (WZarz.) - 50m s.motylkowym,

 

GUMAŃSKI ŁUKASZ (WHiBZ) - 50M s.dowolnym.

 

 

II miejsce (srebrny medal) -

 

NIESPODZIANA ALEKSANDRA (prac.WBiIŚ) - 50m s.motylkowym,

 

MACIEJEWSKA MARCELINA (WTiICH) - 50 m s.klasycznym,

 

GUMAŃSKI ŁUKASZ (WHiBZ) - 100m s.dowolnym,

 

KAPELAN PAWEŁ (WZarz.)- 50m s.motylkowym.

 

 

I miejsce (złoty medal)-

 

LATOS WOJTEK (WTiE) - 100m s. zmiennym

 

 

W sztafetach kobiety w składzie

(LEWANDOWSKA A (WHiBZ), Wiącek M (WRol i Biot.), Kałaska J.(WTiICh), MATUSZCZAK K.(WHiBZ))

zdobyły III miejsce w sztafecie 4x50m s. dowolnym

oraz

(DROZDOWICZ A(Zarz), MACIEJEWSKA M.(WTiICh), NIESPODZIANA A(prac.WBiIŚ), BOREJKO A.(WIM))

zajęły II miejsce w sztafecie 4x50m s.zmiennym.

   

Mężczyźni w składzie

(GUMAŃSKI Ł(WHiBZ), RASZKA L.(WTiE), GRZELAK J.(WIM), GRAJNERT M.(WBiIŚ)

zajęli II miejsce w sztafecie 4x50 s.dowolnym.

natomiast

(RYGIEL R.(WHiBZ), LATOS W(WTiE), CZAJKOWSKI B.(WZarz), KAPELAN P.(WZarz)

zajęli II miejsce w sztafecie 4x50 s.zmiennym.

 

W kalsyfikacji drużynowej kobiety zajęły III miejsce, mężczyźni II miejsce.

Gratulacje.

 

 

 

 

 


Dnia 14.05.2009 w Bydgoszczy odbyły się AMWoj. K-P w pływaniu.

 

Nasza liczna reprezentacja wywalczyła 14 medali (12 indywidualnych, 3 w sztafetach) :

ZŁOTO
- Pelc Marcin - 100m, 50m stylem klasycznym.
- Niespodziana Aleksandra - 50m stylem motylkowym

SREBRO
- Gumański Łukasz - 100m, 50m stylem dowolnym
- Skóra Maciej - 100m stylem grzbietowym

BRĄZ
- Dreliszak Błażej - 50m stylem motylkowym, 100m stylem zmiennym
- Sikorski Maciej - 50m stylem grzbietowym
- Niespodziana Aleksandra - 100m stylem zmiennym
- Lewandowska Ania - 100m stylem klasycznym
- Borejko Anna - 50m stylem motylkowym

SZTAFETY

- SREBRO dla sztafety męskiej 4x50 zmiennym (SIKORSKI,PELC,SKÓRA,GUMAŃSKI)

- BRĄZ męska 4x50 dowolnym (DRELISZAK,WOLNIKOWSKI,DELBOWSKI,GRAJNERT)

kobiet 4x50m zmiennym (KOZIARSKA,LEWANDOWSKA,NIESPODZIANA,BOREJKO)

W klasyfikacji ogólnej reprezentacja mężczyzn zajęła II miejsce zaraz za UMK Toruń,

 

natomiast reprezentacja kobiet IV miejsce. GRATULACJE !!!!


- II miejsce mężczyzn i IV kobiet w klasyfikacji drużynowej 2008/2009
- IV miejsce kobiet w klasyfikacji ogólnej rok 2005/2006
- I miejsce mężczyzn w klasyfikacji ogólnej rok 2005/2006

 

   

 

SZTAFETA PŁYWACKA Z OKAZJI OBCHODÓW 100-LECIA AZSu

Dnia 19.05.2009 w Bydgoszczy z okazji obchodów 100-lecia AZSu na basenie UKW odbyły się zawody pływackie -  

Sztafeta Pływacka 8x100m ( 4 kobiety + 4 mężczyzn).
Nasza uczelnia/sekcja pływacka wystawiła dwie sztafety zajmując I i III miejsce.



Oto składy sztafet :

Zwycięska sztafeta UTP Bydgoszcz -

A.NIESPODZIANA,A.DAHMS-trener,A.LEWANDOWSKA,M.SIKORSKI,K.ZIELIŃSKA,Ł.GUMAŃSKI,A.BOREJKO,M.PELC

Druga sztafeta UTP bydgoszcz (trzecie miejsce) -
M.DELBOWSKI,M.SZYMCZAK,B.WOLNIKOWSKI,A.SZYMCZAK,B.DRELISZAK,W.PŁOKARZ,M.HALASZ,K.PASIEKA


Klasyfikacja końcowa - I - UTP BYDGOSZCZ, II - UKW BYDGOSZCZ, III -UTP BYDGOSZCZ, IV- WSG BYDGOSZCZ

Mała relacja w TVP3 Bydgoszcz na stronie - ww6.tvp.pl/6983,20090519907395.strona

GRATULACJE i do zobaczenia na następnych obchodach !
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ WYŻSZYCH

Akademickie Mistrzostwa Polski - zawody strefy A w pływaniu

W dniach 21-22.03.2009r. w Poznaniu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski - Strefa A w pływaniu.

Nasza uczelnie reprezentowali :

PELC MARCIN - st. klasyczny
SKÓRA MACIEJ - st. dowolni i grzbietowy
GUMAŃSKI ŁUKASZ - st. dowolny
SIKORSKI MACIEJ - st. grzbietowy
DRELISZAK BŁAŻEJ - st. zmienny
DELBOWSKI MACIEJ - st.zmienny i motylkowy
WOLNIKOWSKI BARTEK - st. dowolny
CZOSKI JONATAN st. klasyczny
NIESPODZIANA ALEKSANDRA st.motylkowy i zmienny
BOREJKO ANNA st. motylkowy i dowolny
LEWANDOWSKA ANNA st. klasyczny
BUJNO MARTA st. dowolny



Dokładne wyniki z czasami na stronie www.mpszw.pl

Do finału, który odbędzie się 3-4.04.2009r. w Katowicach awansował nasz najlepszy zawodnik :
PELC MARCIN - WTiE - 4 miejsce na 100m st.klasycznym - 1:11:80
6 miejsce na 50m st.klasycznym - 0:32:79

GRATULUJEMY i czekamy na finał.


W dniach 17-18.05.2008 w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Polski Akademii w Pływaniu.

Nasi pływacy zajęli 7 miejsce, pływaczki 9 miejsce a razem nasza mieszana reprezentacja

uplasowała sie na 9 miejscu.
Reprezentacje mężczyzn tworzyli :

PELC MARCIN - 1193pkt
SKÓRA MACIEJ - 965 pkt.
GUMAŃSKI ŁUKASZ - 959 pkt.
SIKORSKI MACIEJ - 749 pkt.
CZOSKI JONATAN - 731 pkt.
DRELISZAK BłAŻEJ - 706 pkt.
CZERWIŃSKI JACEK - 588 pkt.
DELBOWSKI MACIEJ - 569 pkt.


Reprezentacje kobiet tworzyły:

dr inż. NIESPODZIANA ALEKSANDRA - 922pkt.
LEWANDOWSKA ANIA - 574 pkt.
PŁOCKA PATRYCJA - 509 pkt.
KOZIARSKA ASIA - 505pkt.
SADOWSKA ANIA - 481pkt.
KRZESIŃSKA KASIA - 292pkt.
BUJNO MARTA - 292pkt.
ZIELIŃSKA KAMILA - 204pkt.


Gratulacje !!!!Szczegółowe wyniki wraz z czasami na stronie www.mpszw.pl


- VII miejsce mężczyzn, IX miejsce kobiet, ogólnie IX miejsce w MP Akademii,

Szczecin 17-18.05.2008r. - XIII miejsce kobiet w klasyfikacji ogólnej

 w typie uczelni ekonomiczno – techniczne, Wrocław 25.03.2006
- VIII miejsce mężczyzn w klasyfikacji ogólnej w typie uczelni ekonomiczno – techniczne, Wrocław 25.03.2006


 
Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Ta strona używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Więcej informacji na stronie Polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.