asian dating
best online dating sites
free date site
free dating online
best free dating site
online dating websites
online dating free
dating website
free online dating sites
totally free dating sites
pływanie - skład PDF Drukuj Email

 

Wyróżniający się zawodnicy GSS pływanie na sezon 2010-2011  to:

 

dsc_3591

Borejko Anna

 

dsc_3584

Czajkowski Bartosz

 

dsc_3605

Delbowski Maciej

 

dsc_3602

Drozdowicz Agata

dsc_3598

Lewandowska Anna

 

dsc_3599

Matuszczak Katarzyna

 

dsc_3595

Raszka Jacek

 

dsc_3589

Rygiel Rafał

dsc_3600

Maciejewska Marcelina

 

dsc_3590

Grzelak Jakub

 

 

dsc_3588

Gumański Łukasz

 

 

dsc_3597

Kapelan Paweł

 

 

 

Latos Wojtek

 

 

Niespodziana Aleksandra

 

 

Wolnikowski Bartek

 

 

Zielińska Kamila

 

 

Podkowiński Rafał

 

 

 

 

 

PELC MARCIN nick -PHELPS- tytan pracy oraz wielokrotny mistrz stylu klasycznego, praktycznie w każdym stylu mógł walczyć o medale
SKÓRA MACIEJ nick -SKÓRA- Mistrz Polski w DUATHLONIE Łowicz 2009, brązowy medalista MP w 1/2 IRONMAN TRIATHLON 2008, Vice Mistrz Świata Ironman 70.3 USA 2009, specjalista st.dowolnego
GUMAŃSKI ŁUKASZ nick -GUMA- dwa w jednym-medalista/kraulista sekcji pływackiej i sprinter lekkoatletycznej
SIKORSKI MACIEJ nick -SIKOR- nasz najlepszy doświadczony medalista/grzbiecista
DRELISZAK BŁAŻEJ nick -BŁAŻEJ- nasz najlepszy medalista st.zmiennego oraz specjalista od motyla=delfina
DELBOWSKI MACIEJ nick -RYBA- robiący ciągłe postępy jeden z lepszych delfinistów oraz ratownik WOPRu
HALASZ MICHAŁ nick -MICHAŚ- dobrze zapowiadający się zawodnik st. dowolnego, klasycznego i motylkowego
GRAJNERT MIKOŁAJ nick -MIKI- specjalista st. dowolnego, motylkowego i grzbietowego
WEDEŁ MACIEJ nick -MACIUŚ- st. grzbietowy i motylkowy to jego specjalność
WOLNIKOWSKI BARTEK nick -MICHU- kolejny zawodnik specjalizujący się w st. dowolnym
PODKOWIŃSKI RAFAŁ nick - DŁUGI- dobrze zapowiadający się żabkarz
CZOSKI JONATAN nick -IAN- drugi zawodnik stylu klasycznego i miłośnik divingu

NIESPODZIANA ALEKSANDRA nick -OLA- perełka sekcji, III zawodniczka Mistrzostw Świata Mastersów stylem motylkowym-no comments
BOREJKO ANNA nick -ANIA- specjalistka st. motylkowego oraz zawodniczka ratownictwa wodnego i maratonów pływackich
LEWANDOWSKA ANNA nick -LEWA- nasza medalistka stylu klasycznego
BUJNO MARTA nick -MARTA- mały leniuszek z dużym talentem, specjalność st. dowolny
KOZIARSKA JOANNA nick -ASIA- specjalista w st. grzbietowym i dowolnym
ZIELIŃSKA KAMILA nick -PARIS- pracuś w st. dowolnym i motylkowym
SZYMCZAK MAŁGORZATA nick -PAULA- nasza druga zmiennistka i miłośniczka nurkowania
KAŁASKA JUSTYNA nick -JUSTA- leniuszek nr2 z dużym talentem w st. dowolnym
SZYMCZAK ALEKSANDRA nick -OLA- specjalność st. dowolny i grzbietowy
JASIŃSKA MAGDALENA nick -MAGDA- druga żabkarka sekcji
KRZESIŃSKA KATARZYNA nick -KASIA- kolejna dobra kraulistka
 
Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Ta strona używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Więcej informacji na stronie Polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.