free date site
online dating site
OBÓZ FRANCJA ALPY PDF Drukuj Email

AZS UTP zaprasza w Ferie w Alpy Francuskie na obóz za 829 zł

Uwaga wszyscy fani białego puchu i zimowego szaleństwa. W tym roku AZS UTP w Bydgoszczy zaprasza Was w ferie

do krainy niekończącego się śniegu i zawsze świecącego Słońca! Jedziemy do Les Orres oraz SuperDevoluy.

W super cenie 829zł zostało jeszcze 29 miejsc (decyduje kolejność wpłat). W tej cenie otrzymacie :

- przejazd luksusowym autokarem,

- zakwaterowanie w 3*** apartamentach na stoku z basenem (apartamenty wyposażone w aneks kuchenny),

- a za jedyne 500 zł otrzymacie skipass na cały region obejmujący 100 km tras.

Sam zobacz jak tam, jest - https://www.youtube.com/watch?v=G3mB4NTdg9k

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu

AZS-UTP BYDGOSZCZ

ul. Kordeckiego 20

tel. (52) 374-93-18

Zapraszamy wszystkich studentów-absolwentów oraz znajomych naszej uczelni.

!!!!! SZCZEGÓŁY DRUGIEGO OBOZU W TERMINIE 7.02-16.02 SuperDevoluy - link -www.studiumwfis.utp.edu.pl

Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting