top dating sites
online dating free
best online dating
ALS Kobiet PDF Drukuj Email

Siatkarki reprezentujące nasza uczelnie pod nazwą AZS UTP Bydgoszcz w Autonomicznej Lidze Siatkówkimaja juz za soba pierwsza runde w której rozegrały 5 meczy. Odniosły jedno zwycieztwo z Spartakus Koronowo przegrywając z Horabik/Ubezpieczenia/Lejdis Orzeł Bydgoszcz,Pałac Młodzieży/Eurobrokers Bydgoszcz, Collegium Medicum UMK Bydgoszcz,AZS UKW Bydgoszcz. Zapraszamy do kibicowania naszych dziewczyn w II rundzie i to juz 2 lutego w czwartek o godz. 18.00 na sali SWFiS przy ulicy Kordeckiego. Szczegółowe wyniki można zobaczyć na stronie internetowej: www.alsm.ovg.org.

Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting